Speciální úterní milonga s koncertem TANGO UNDERGROUND FIESTY 29.10.

28.10.2013 19:37

V úterý 29.10. vás zveme na speciální milongu s živou hudbou kapely TANGO UNDERGROUND FIESTA!! Po koncertu vám bude hrát DJ Jenda. Jako každé úterý začínáme ve 21:30. Přijďte si zatančit na živou hudbu v neoposlouchaných aranžmá a zažít neopakovatelné okamžiky na prostorném 200metrovém tanečním parketu! Pokud tango (ještě) netančíte, nudit se rozhodně nebudete - společně si vychutnáme nezapomenutelný hudební zážitek a rozhodně se bude i na co dívat! :-) 

Pro prvních 20 účastníků máme připravený welcome drink!

Tango Underground Fiesta - koncert

Kapela TANGO UNDERGROUND FIESTA vznikla v roce 2012 v Praze a její repertoár je stejně pestrý jako její mezinárodní složení: Slovenka Zdenka Trvalcová (známá i jako představitelka Edith Piaf divadelního představení Edith Paif - vrabčák předměstí anebo frontmanka kapely VOILA !) zpívá ve španělštině, francouzštině i italštině… Na kytaru hraje argentinský kytarista Juan Carlos Vivas, který také i zpívá. Na akordeon hraje Australan Kieren Alexander, na piano Alena Veretina - původem z Ukrajiny, na kontrabas Miloš Klápště, který má rusínské kořeny a Českou republiku v kapele zastupuje houslista Milan Jakeš. Jako hudební host s kapelou vystoupí i skvělý argentinský bandoneonista Maximiliano Lingotti.


Program Tango Underground Fiesty je složen ze skladeb Astora Piazzoly, Richarda Galliana, Gotan Projectu a také ze známých písní, které byly originálně upraveny do rytmu tanga tak, abyste na ně mohli TANČIT!!

Tančit budeme klidně až do rána, bude-li zájem. Takže pozvěte své přátele, vezměte si dobré boty a ještě lepší náladu!! :-) 

Vstupné: 150,- Kč
K dispozici jsou pánská a dámská šatna s uzamykatelnými skříňkami.
Prostor tanečního studia je striktně nekuřácký, nikotinoví nadšenci si však mohou odskočit na terasu :-)

Těšíme se na viděnou!
Váš Dancers' Club

Jak se k nám dostanete MHD/autem: https://www.dancersclub.cz/kontakty-spojeni-mhd/
(parkování je mezi 18:00-8:00 v oranžové zóně zdarma).

------------------------------------

Special Tuesday milonga with TANGO UNDERGROUND FIESTA !!

All dancers who love to dance Tango Argentino are welcome on Tuesday at 9:30 pm at Dancers' club to our specila milonga with live music by TANGO UNDERGROUND FIESTA band. After the concert will play for you DJ Jenda. Our 200 square meters wooden floor is already waiting for you :) You can also use our terrase to get some fresh air and our small bar to refresh.
If there are anough dancers on the dancefloor we use to dance till the morning. So invite your friends, take some comfortable shoes and good energy with you!! :-)


Welcome drink for first 20 dancers!

Entry fee: CZK 150,-
There are lockers in Ladies and Mens changing rooms.
All rooms in dancing studio are strictly NONsmoking but it is allowed to smoke on the terrase.

We are looking forward to dance with you!
Your Dancers' Club

How to get to the studio by a public transport/car: https://www.dancersclub.cz/kontakty-spojeni-mhd/
(parking is free in the orange zone between 6 pm - 8 am).