Open class "Disociace a základní pohyby v tangu" + milonga 4.10.

02.10.2013 18:04

V pátek 4.10. vás zveme na mimořádnou milongu, která začne již ve 20:00 hodinovým open classem "Disociace a základní pohyby v tangu" s lektorem, tanečníkem a choreografem Nestorem Pellicciaro z BaAS. Open class je určený všem, kdo se chtějí naučit nebo si připomenout správnou techniku základního kroku argentinského tanga a s ním spojenou disociaci těla. Přijďte se tedy něco málo naučit a vyzkoušet si lekci s Nestorem, který bude poté vyučovat další workshopy hned následující víkend 5.+6.10., dále 13.10. a také bude v Dancers' Clubu k dispozici pro soukromé lekce (více na https://www.tango-praga.info/). 

nestor pellicciaro, tango, argentinské tango, milonga

Po open classu vám bude k tanci hrát DJ Jenda. Čeká vás prostorný 200metrový parket a během večera si můžete zajít na čerstvý vzduch na terasu nebo pro něco dobrého na náš malý bar. 

Tančit budeme klidně až do rána, bude-li zájem. Takže pozvěte své přátele, vezměte si dobré boty a ještě lepší náladu!! :-) 

Vstupné: 50,- Kč včetně open classu!! :-)

K dispozici jsou pánská a dámská šatna s uzamykatelnými skříňkami.
Prostor tanečního studia je striktně nekuřácký, nikotinoví nadšenci si však mohou odskočit na terasu :-)

Jinak vás rádi uvítáme i na pravidelné ÚTERNÍ MILONZE - info zde >> nebo na Facebooku zde: https://www.facebook.com/events/1391048384455505/)


Těšíme se na viděnou!
Váš Dancers' Club

Jak se k nám dostanete MHD/autem: https://www.dancersclub.cz/kontakty-spojeni-mhd/
(parkování je mezi 18:00-8:00 v oranžové zóně zdarma).

------------------------------------
We welcome all tango dancers on Friday 4.10. for an extra milonga taht starts already at 20:00 by 1hour long open class „Dissociation and basic movements in the tango“ with Nestor Pellicciatro from BsAs. The Open class is intended for those who want to learn or repeat the right basic steps for tango argentino and the body dissociation. Come and try a lesson with Nestor who will teach more workshops in the next weekend 5.+6.10., than 13.10. and will be also available in Dancers' Club for private lessons (more info on https://www.tango-praga.info/).
After lesson will start milonga with DJ Jenda. Our 200 square meters wooden floor is already waiting for you :) You can also use our terrase to get some fresh air and our small bar to refresh.
If there are anough dancers on the dancefloor we use to dance till the morning. So invite your friends, take some comfortable shoes and good energy with you!! :-)

Entry fee: CZK 50 incl. open class!! :-)

There are lockers in Ladies and Mens changing rooms.
All rooms in dancing studio are strictly NONsmoking but it is allowed to smoke on the terrase.

We are looking forward to dance with you!
Your Dancers' Club

How to get to the studio by a public transport/car: https://www.dancersclub.cz/kontakty-spojeni-mhd/
(parking is free in the orange zone between 6 pm - 8 am).