MiniTaneční aneb plesová sezóna je tu!

28.12.2013 16:01
Nestihli jste chodit do tanečních a máte málo času? Chcete si zopakovat kroky a figury, které jste už zapomněli? Nebo se prostě chcete alespoň naučit základy tanců, které se nejčastěji hrají na plesech a společenských událostech, jako jsou třeba svatby a firemní večírky? Tak přesně pro vás jsou určené naše MINI TANEČNÍ, kde se během 5 nedělních večerů naučíte ty nejdůležitější základy standardních, latinsko-amerických a latino tanců. Přijít může kdokoli, nevyžadujeme žádné předchozí taneční zkušenosti a ani sako nebo rukavičky! ;-)
mini taneční pro dospělé - samba, rumba, chacha, jive, valčík, watz, tango, foxtrot, salsa, bachata

Taneční mistr, porotce, trenér a tanečník mezinárodní M třídy Miloš Tancibudek s partnerkou vám ukáží, jak se tančí nejznámější standardní tance (waltz, tango, valčík, foxtrot) a tance latinsko-americké (rumba, samba, čača, jive) a Mirka Toušová s partnerem vás provedou nejznámějšími latino tanci (Salsa, Bachata). Všechny vyučované tance si zároveň budete moct protancovat na tančírně, která bude následovat hned po výuce. Na recepci tanečního studia je možné zakoupit drobné občerstvení a nápoje :-)

 

PROGRAM:
 
19:00 - 21:00
Výuka tanců - vždy krátké vysvětlení základního kroku a základních tanečních prvků (otočka apod.) dvou různých tanců. Během večera si můžete dělat krátké přestávky podle potřeby.
 
21:00 - 24:00
TANČÍRNA - protancujeme si oba tance, taneční mistři vám budou k dispozici, poradí vám, pomůžou vám opravit chyby a natrénovat naučené kroky. 
 
 
LEKCE NA SEBE NENAVAZUJÍ. Můžete se tedy kdykoli přidat a zúčastnit se jen těch lekcí, které stihnete :-)
 
CENA:
kód 302 - Jive+Foxtrot - M. Tancibudek - 19.1. - již proběhlo
kód 303 Salsa+Bachata - M. Toušová - 2.2. - již proběhlo
kód 304 - Waltz+Chacha -  M. Tancibudek - 16.2. již proběhlo
kód 305 - Valčík+Rumba - M. Tancibudek - 9.3. - již proběhlo
kód 306 - Samba+Tango - M. Tancibudek - 23.3. - již proběhlo
 
Na MIMITANEČNÍ se nevztahuje PERMANENTKA.
 
Doporučujeme přihlásit se v páru. Pokud nemáte tanečního partnera, přihlašte se sami ať o vás víme a pokud pro vás najdeme protějšek mezi jinými single přihlášenými, přihlášku vám obratem potvrdíme :-)
 
Ještě máme volná místa, přijímáme přihlášky! 
 
CO NA SEBE:
Na Plesový večer je doporučený neformální společenský oděv:
Dámy: klidně delší či krátké koktejlové šaty nebo sukně s topem či halenkou (plesové šaty nejsou pro trénink nejlepší)
Pánové: košili a kalhoty (není nutné sako či oblek, povolíme i kvalitní jeansy).

 

Sportovní oblečení není vhodné! Během výuky můžete využít dámskou a pánskou šatnu s uzamykatelnými skříňkami a případně se v průběhu večera převléct, bude-li třeba.

 

PŘIHLÁŠKY:

Přihlašte se včas, počet míst je omezený velikostí tanečního sálu!! Využijte naši online přihlášku (kódy kurzů viz výše) nebo nám zavolejte na tel.: 724 115 412.

Zde se můžete podívat, Jak se k nám dostanete >>

 

Otevřít online přihlášku